Kemp Michal je situován uvnitř jedinečného areálu v těsné blízkosti dálnice D6, navíc uprostřed tzv. lázeňského trojúhelníku - Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně - kemp je tedy ideálním místem na výlety po okolí.

Návštěvníci mohou dále navštívit nedaleké špičkové golfové hřiště - více info na www.golf-sokolov.cz.

Areál koupaliště Michal je přírodní koupaliště v krásném prostředí a čistou vodou bez sinic. Jeho dominantou je nejdelší venkovní tobogán a trojskluzavka v ČR (a zřejmě i ve střední Evropě)!

Jedná se o skromně vybavený kemp. Asociací kempů ČR byl certifikován jako 3-hvězdičkový.

Celková kapacita kempu je cca 50 stanových míst. Pro karavanové přívěsy a obytná auta je k dispozici omezený počet míst. Pro vybraná stanová místa jsou k dispozici přípojky elektřiny.

 Sociální zařízení vč. umývárky nádobí a výlevky chemických WC jsou v těsné blízkosti. K dispozici jsou samotřejmě i sprchy v nedaléké budově převlékárny, a dále koutek s plotýnkovým vařičem a mikrovlnou troubou pro ohřev stravy a nápojů.

Pro obytná auta a karavany je vybudováno výpustní místo.

 Do celého areálu koupaliště Michal nemají přístup psi (kromě asistenčních), stejně tak jiní domácí mazlíčci (tygry a slony nevyjímaje...). Do kempu však lze zvířecího mazlíčka vzít, avšak pouze po předchozím souhlasu provozovatele za předem domluvených podmínek. Pohyb domácích zvířecích mazlíčků po areálu mimo kemp, a to včetně jejich koupání v koupališti je v kteroukoliv denní i noční dobu přísně zakázán.

 Pohyb vozidel je v areálu omezen. Stanaři či majitelé přívěsů mohou do areálu vjet osobním autem. Po dobu pobytu smí auta parkovat u stanů či karavanů. Majitelé kol a motocyklů mohou parkovat rovněž u stanů, ovšem jízda po areálu není dovolena.

 Ubytovaní návštěvníci mají v ceně pobytu zahrnut vstup do celého areálu s možností využívání drtivé většiny atrakcí zdarma. Přes léto o víkendech promítá letní kino, kam mají návštěvníci kempu vstup volný. Pokud je v areálu koupaliště pořádána nějaká společenská, sportovní či kulturní akce, její pořadatel je oprávněn omezit pohyb návštěvníků po areálu koupaliště, případně zpoplatnit vstup do zóny, ve které se akce koná.

 Během pobytu je nezbytné, aby návštěvníci dodržovali jak Provozní řád koupaliště Michal, tak i Provozní řád kempu Michal.

V celém areálu je zakázáno rozdělávání ohně a používání pyrotechniky.

 Rezervace lze provádět e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky v období od 1. 5. do 15. 9. v době od 10.00 do 18.00 na tel čísle 724 606 860.

Schéma kempu je k nahlédnutí na tomto odkazu:

 

 Ceník kempu pro rok 2022.